Hizmet Sözleşmesi

Hizmet Garantisi

 

VNetwork'e yapılan Webhosting ödemelerinin geri iadesi bulunmaktadır. Bu süre sipariş sonrası 7 gün için geçerlidir. Sanal sunucu, dedicated, alan adı, aylık alınan hosting reseller ve diğer hizmetlerimizden yararlanan müşterilerimiz geri iade kapsamında değildir. 7 Gün Para İade garantisi çerçevesinde geri ödemeler 21 iş günü içerisinde yapılır.

Bayiler kendi üyelerinin üyeliklerini kesme hakkına sahiptir. Keyfi geri ödeme istekleri göz önünde bulundurulmaz.

Keywords Seo Yazılım Danışmanlık Hizmetleri, barındırılan sunucunun ve diğer hizmetlerin sipariş tarihinden itibaren sipariş edilen süresinin bitimine kadar alınan hizmetin UP(açık) tutulmasından sorumludur. Aşağıdaki kuralların ihlâl edilmesi durumunda bu sorumluluk ortadan kalkacak ve söz konusu hizmet kapatılacaktır.

 

Ödeme

 

Keywords Seo Yazılım Danışmanlık Hizmetleri'nin sağlayacağı tüm hizmetlerin aktif hale getirilebilmesi için hizmet ücretlerinin peşin ödenmesi gerekmektedir. Ayrıca, mevcut müşterilerimizin ödeme tarihlerinin hafta sonu veya tatil günlerine denk gelmesi durumunda hizmet ödemelerinin hafta sonu ya da tatil günlerinden önceki iş günlerinde ödenmesi gerekmektedir.

Keywords Seo Yazılım Danışmanlık Hizmetleri'nin müşteri takip sistemi tamamen otomatik olup, ödeme tarihi üzerinden 1 saat geçen ve hala ücreti ödenmeyen hizmetleri otomatik olarak durdurmaktadır. Hizmet durdurulmasını takip eden 4 saat içerisinde de ödeme yapılmaması halinde kullanıcıya ait tüm bilgileri VNetwork Network Hizmetleri sunucularından silinmektedir.

Bu tür durumlarda yaşanacak veri kayıplarından Keywords Seo Yazılım Danışmanlık Hizmetleri hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Herhangi bir servise ait ödeme gecikmesi olması halinde Keywords Seo Yazılım Danışmanlık Hizmetleri kullanıcıya ait diğer hizmetleri de durdurma hakkını ve gerekli ödeme yapılana kadar hizmetleri tekrar başlatmama hakkını saklı tutar.Bu hakka ödeme yapılmaması halinde alan adının kullanımını durdurma ve alan adına el koyma hakkı da dahildir. PayPal ile yapılan hizmet ödemelerinde toplam ücret tutarı USD olarak hesaplanmaktadır.

 

Alan Adları

 

Keywords Seo Yazılım Danışmanlık Hizmetleri üzerinden kaydı gerçekleştirilen tüm alan adları müşterinin kayıt esnasında verdiği bilgiler doğrultusunda kaydedilir.Alan adlarının tüm kullanımı müşteriye aittir.

Keywords Seo Yazılım Danışmanlık Hizmetleri alan adının bitiş süresine yakın tarihlerde müşteriye uyarı mailleri gönderir. Ancak alan adının süresinin bitimini takip etmek tamamen müşterinin sorumluluğudur.Süre bitiminden dolayı kaybedilen alan adlarından Keywords Seo Yazılım Danışmanlık Hizmetleri sorumlu tutulamaz.

 

Sistem Kullanımı

 

Keywords Seo Yazılım Danışmanlık Hizmetleri sunucularından web hosting ve reseller hosting hizmeti alan müşteriler aynı sunucuyu başka müşterilerle paylaşmayı kabul ederler.Herhangi bir müşteriye ait web sitesi sunucu kaynaklarını diğer müşterilerin sitelerinin çalışma hızını etkileyecek şekilde kullanırsa Keywords Seo Yazılım Danışmanlık Hizmetleri bu web sitesinin yayınını geçici veya kalıcı olarak durdurma hakkını saklı tutar.

Bu tür bir durumda Keywords Seo Yazılım Danışmanlık Hizmetleri müşteriden web sitesini başka bir sunucuya taşımasını talep edebilir. Bu tür durumlarda Keywords Seo Yazılım Danışmanlık Hizmetleri para iadesi yapıp/yapmama kararı verme hakkına sahiptir. Müşteri alınacak her türlü kararı peşinen kabul etmiş sayılır.

 

Yedekleme

 

Keywords Seo Yazılım Danışmanlık Hizmetleri tüm web hosting ve reseller hosting müşterilerinin hesaplarını haftalık ve aylık olmak üzere iki periyodda yedeklemektedir. Fakat Keywords Seo Yazılım Danışmanlık Hizmetleri hiçbir zaman yedek alma zorunluluğunda değildir. Müşteri kendi yedeğini almakla yükümlüdür. Yedek alınmaması nedeniyle yaşanacak veri kayıplarından Keywords Seo Yazılım Danışmanlık Hizmetleri sorumlu tutulamaz.

 

Yasadışı Kullanım

 

Keywords Seo Yazılım Danışmanlık Hizmetleri'ne ait servisler yasadışı herhangi bir amaç için kullanılamaz, yada bu tür aktivitelere destek veremez. Keywords Seo Yazılım Danışmanlık Hizmetleri suç teşkil eden yasadışı durumları ya da yanlış kullanımdan şüphelendiği durumları araştırma ve tespiti sonucunda kapatma yetkisine sahiptir.

 

Tehdit - Tehlike

 

Keywords Seo Yazılım Danışmanlık Hizmetleri servislerini kullanılarak yayınlanan (Mail, upload v.b. yollarla) zarar verici her türlü obje, materyal ve dosyanın sorumluluğu müşteriye aittir. Keywords Seo Yazılım Danışmanlık Hizmetleri bu durumlarda müdahale edip, söz konusu hesabı kapatma yetkisine sahiptir.

 

Sahtekarlık

 

Kişileri yanıltıcı,aldatmaya yönelik herhangi bir materyal ekleme/silme ve düzeltmeye yönelik her türlü işlemler sahtekârlık olarak kabul edilip,yasaklanmıştır. Şahısların isimlerini, şirket isimlerini kullanarak işlem yapmak,bu yol ile sahtekârlık yapmak kesinlikle yasaktır.

 

Hile

 

Keywords Seo Yazılım Danışmanlık Hizmetleri servislerini kullanılarak hile ile satın alınan ve satılan ürünler, parçalar veya servisler, finansal girişimler “dolandırıcılık” olarak adlandırılıp, gerekli “yasal işlemler” uygulanır.

 

E-posta ve Spam Haber

 

Kötü amaçla kullanılan ve başkalarının elektronik posta adresini kullanmasına engel olacak mail veya haberler hesabınızın kapatılmasına sebep olacaktır. Spam Kullanmak; özellikle elektronik posta, haber, web host üzerinde barındırılarak yayınlanan spamlar ile ilgili Keywords Seo Yazılım Danışmanlık Hizmetleri hiçbir barındırma hizmetine ve sunucuya tölerans tanımayacaktır. Bu tarz servisleri barındırmak ” kesinlikle ” yasaktır!

 

Erişim

 

Keywords Seo Yazılım Danışmanlık Hizmetleri servislerini ve adını kullanarak diğer kullanıcıların hesaplarında yetki almaya çalışmak, yetki talep etmek veya yetki alarak girmek, bu yolla başkalarının bilgilerinin kaybolmasına neden olmak Keywords Seo Yazılım Danışmanlık Hizmetleri tarafından kesinlikle yasaklanmıştır. Güvenlik ilkesinin ihlâli sayılıp, hesabınızın kapanmasına sebebiyet verecektir.

 

Marka Gizlilik İlkelerinin İhlali

 

Keywords Seo Yazılım Danışmanlık Hizmetleri servislerini kullanarak mail v.b. yollar ile herhangi bir şirketin ve şahsın gizlilik ilkelerini ihlâl etmek, patentini kullanmak, birinin malını kullanmak, izni olmayan resim ve müzikleri kullanmak, yayınlamak kesinlikle yasaktır.

 

Kişisel Verilerrin İşlenmesi

 

Keywords Seo Yazılım Danışmanlık Hizmetleri servislerini kullanarak şahsın bilgisi olmadan toplanan, toplamaya teşvik edilen kişisel bilgiler kullanım ilkesi dışındadır. Hiçbir şekilder Keywords Seo Yazılım Danışmanlık Hizmetleri kesinlikle sorumlu tutulamaz.

 

Güvensiz Davranış

 

Keywords Seo Yazılım Danışmanlık Hizmetleri servislerini kullanarak diğer şahısların iş ve network bilgi ve işlemlerini etkileyecek (DDOS, trojan, virüs v.b.) yazılımların kullanımları yasaklanmıştır. Tespit edilen kullanıcı hakkında gerekli yasal işlem yapılacaktır.

 

Virüs Dağıtım

 

Kasıtlı olarak barındırılan virüs, şahısların ve firmaların barındırdıkları bilgilere zarar verebilecek, olumsuz yönde etkileyebilecek virüs içeren yazılımların, dağıtımları kesinlikle yasaklanmıştır! Bilginiz dışındaysa, lütfen bu konuda ki tespitleri dikkate alınız.

 

Tescilli (Lisanslı) Yazılımlar

 

Tescilli, kullanım ilkeleri bulunan yazılımları izinsiz veya yasadışı kullanmak hesabınızın durdurulma sebebidir.

 

Site İçeriği

 

Keywords Seo Yazılım Danışmanlık Hizmetleri sunucularında barınan tüm siteler Türkiye Cumhuriyeti yasa ve kanunlarına uygun olmak zorundadır. Keywords Seo Yazılım Danışmanlık Hizmetleri sunucularında Türkiye Cumhuriyeti yasa ve kanunlarına aykırı içerik bulundurmak kesinlikle yasaktır. Keywords Seo Yazılım Danışmanlık Hizmetleri sunucularında hacking ve warez içerikli siteler kesinlikle barındırılamaz. Bu tür sitelerin tespit edilmesi durumunda Keywords Seo Yazılım Danışmanlık Hizmetleri hizmeti süresiz durdurma hakkını saklı tutar. Ayrıca yasadışı yayın yapan web site veya sunucunun yedeğini teslim etme sorumluluğunda değildir.

 

Sunucu Kullanımı

 

Keywords Seo Yazılım Danışmanlık Hizmetleri tarafından sağlanan tüm sunucuların içeriğinden tamamen müşteri sorumludur. Keywords Seo Yazılım Danışmanlık Hizmetleri tarafından sağlanan sunucularda IRCD sunucuları ve warez dosyalar bulundurmak kesinlikle yasaktır. Bu tür sistemlerin veya dosyaların tespiti halinde Keywords Seo Yazılım Danışmanlık Hizmetleri sunucuyu uyarısız kapatma hakkını saklı tutar. Sunucularımızda Spam yapmak kesinlikle yasaktır. Keywords Seo Yazılım Danışmanlık Hizmetleri yetkililerine karşı uygunsuz, ahlaksız, saygısız ve anormal davranışlarda bulunan müşterilerimizin sunucularını kapatma hakkımızı saklı tutuyoruz.

 

Sunucu Yönetimi

 

Keywords Seo Yazılım Danışmanlık Hizmetleri sağladığı tüm sunucularda donanımsal ve network desteğiyle sorumlu olup sunucunun ve sunucu üzerine kurulu web hosting türü yazılımın yönetimi müşteriye attir. Tüm Keywords Seo Yazılım Danışmanlık Hizmetleri müşterileri bu kullanım sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar. Kuralların ihlâli durumunda Keywords Seo Yazılım Danışmanlık Hizmetleri hesapların ve sunucuların kapatılma hakkını gizli tutar.

Copyright © 2009–2022 VNetwork Telekominikasyon